Hopp til hovedinnhold
Hjem
English
Norsk
Søk
Meny
Studier
For studenter
Forskning
Museum og sentre
Samarbeid med oss
Om UiS
Finn ansatt
Biblioteket
Kontakt oss
Bli student
Studentsider
Ansattsøk
Finn ansatt
Søk
Fakultet og divisjoner
Arkeologisk museum
(133)
Divisjon for utdanning
(95)
Fakultet for utdanningsvitenskap og humaniora
(562)
Fakultet for utøvende kunstfag
(89)
Rektors stab
(4)
Handelshøgskolen UiS
(136)
Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet
(599)
Institutt for data- og elektroteknologi
(80)
Fakultetsadministrasjonen TN
(43)
Institutt for energi- og petroleumsteknologi
(76)
Institutt for sikkerhet, økonomi og planlegging
(111)
Institutt for matematikk og fysikk
(58)
(-)
Institutt for maskin, bygg og materialteknologi
(93)
Laboratorium IMBM
(19)
Institutt for kjemi, biovitenskap og miljøteknologi
(81)
Institutt for energiressurser
(53)
Det samfunnsvitenskapelige fakultet
(253)
(-)
Norsk hotellhøgskole
(37)
Institutt for sosialfag
(90)
Institutt for medie- og samfunnsfag
(86)
Fakultetsadministrasjonen SV
(29)
Det helsevitenskapelige fakultet
(289)
Divisjon for organisasjon og infrastruktur
(194)
Divisjon for innovasjon og samfunn
(28)
Divisjon for forskning
(62)
Vis 130 treff
Viser 130 ansatte
Dine filtre:
(-)
Institutt for maskin, bygg og materialteknologi
(-)
Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet
(-)
Det samfunnsvitenskapelige fakultet
(-)
Norsk hotellhøgskole
Nullstill søket
Adugna Deressa Akessa
Senioringeniør
Andreas Delimitis
Ekstern tilknyttet UiS
Andreas Skaare
Overingeniør
Ángel Moya Tello
Ekstern tilknyttet UiS
Anita Oltedal
Sjefingeniør
Anja Schnepf
Ekstern tilknyttet UiS
Anne-Sofie Engelschiøn
Stipendiat innen digital serviceledelse
Annie Haver
Førsteamanuensis i hotelledelse
Are Molund
Lærling
Ayushi Rai
Stipendiat i materialteknologi
Bjørn Helge Hjertager
Professor em.
Bjørn Skaare
Professor II i offshore teknologi
Carina Antonia Hallin
Førsteamanuensis II i kollektiv og hybrid intelligens
Chandima Ratnayake Mudiyanselage
Professor i maskinteknikk
Chao Ren
Postdoktor i digital tvillingmodellering av maskinlæringsforsterket maskineri
Chern Fong Lee
Stipendiat i offshoreteknologi
Christopher William Rydland Hovdan
Lærling
Dag Osmundsen
Universitetslektor i bedriftsøkonomi
Daniel Nalliah Karunakaran
Professor II i marin teknologi
Daria Larsson
Ekstern tilknyttet UiS
Dena Khazeni
Stipendiat i materialteknologi
Dileepa Chathuranga Hettiarachchi
Stipendiat i konstruksjonsteknikk
Dimitrios Pavlou
Professor i maskinteknikk
Eleojo Samuel Ocheni
Ekstern tilknyttet UiS
Emil Mannes Surnevik
Overingeniør
Endalkachew Mosisa Gutema
Ekstern tilknyttet UiS
Erik Dallakyan
Stipendiat i ledelse
Erik Lerdahl
Professor i designmetodikk og innovasjonsprosesser
Espen Undheim
Senioringeniør
Even Englund
Stipendiat i maskinteknikk
Fifi Tjan Kvalsvik
Førsteamanuensis i hotelledelse
Fredrik Bjørheim
Førsteamanuensis i konstruksjonsteknikk
Gerhard Ersdal
Professor II i levetidsforlengelse av offshorekonstruksjoner
Gro Ellen Mathisen
Professor i organisasjonspsykologi
Guang Yin
Forsker i offshore teknologi
Guillermo Rojas Orts
Universitetslektor II i bygg/konstruksjonsteknikk
Guzman Cruz Rodriguez
Senioringeniør
Hadi Pezeshki
Ekstern tilknyttet UiS
Heidi Victoria Skeiseid
Førsteamanuensis i markedsføring
Hirpa Gelgele Lemu
Professor i maskinteknikk
Huseyin Arasli
Professor i hotelledelse
Håkon Eggebø
Universitetslektor
Håkon Lund
Universitetslektor i entreprenørskap
Idriss El-Thalji
Førsteamanuensis i industriell teknologi- og driftsledelse
Ivar Langen
Professor em.
Jan Frick
Professor i informatikk/produksjonsledelse
Jan Magne Nygård
Avdelingsingeniør
Jan-Tore Jakobsen
Overingeniør
Jarle Berge
Overingeniør
Jasna Bogunovic Jakobsen
Professor i offshorekonstruksjoner
Jawad Raza
Førsteamanuensis II i industriell teknologi og driftsledelse
Jayantha Prasanna Liyanage
Professor i industriell teknologi og driftsledelse
Jianan Zhang
Stipendiat i offshoreteknologi
Jinghua Xie
professor i reiselivsøkonomi
Johan Andreas Håland Thorkaas
Senioringeniør
John Charles Grønli
Sjefingeniør
Jon Børre Benjaminsen
Universitetslektor i markedsføring
Jon Erik Karlsen
Overingeniør
Jonas Thor Snæbjörnsson
Professor II i konstruksjonsmekanikk
Jungao Wang
Førsteamanuensis II innen naturlaster på konstruksjoner
Kai Victor Myrnes-Hansen
Professor i restaurant- og måltidsledelse
Kenneth Alasdair Macdonald
Professor i konstruksjonsteknikk
Kjell Høgemark
Avdelingsingeniør
Kjell Tore Fosså
Professor II i betongteknologi
Knut Erik Teigen Giljarhus
Førsteamanuensis i fluiddynamikk
Kristina Nilsson Lindstrøm
Førsteamanuensis i reiseliv
Lars Ingvar Bergkvist
Professor i markedsføring
Leif Selstad
Førsteamanuensis i reiseliv
Lennart Vogt
Stipendiat i offshore vindenergi
Lin Li
Førsteamanuensis i marin/havteknologi
Lorents Reinås
Professor II i maskinteknikk- undervannsteknologi
Lukasz Andrzej Derdowski
Førsteamanuensis i serviceledelse
Marek Jan Janocha
Postdoktor i offshore teknologi
Marie Christine Lundberg
Professor i reiselivsledelse
Marius Aga Belsvik
Ekstern tilknyttet UiS
Mathias Egeland Eidem
Ekstern tilknyttet UiS
Mats Ingdal
Senioringeniør
Mert Ünür
Stipendiat i ledelse
Mohammad Bakhshandeh
Stipendiat i industriell teknologi og driftsledelse
Mohammad Hossein Nafisifard
Stipendiat
Mohammad Nafisifard
Ekstern tilknyttet UiS
Mona Wetrhus Minde
Instituttleder
Morten Andre Langøy
Professor II i materialteknologi
Mostafa Ahmed Atteya
Ekstern tilknyttet UiS
Mudiyan Nirosha Damayanthi Adasooriya
Førsteamanuensis i konstruksjonsteknikk
Muhammad Maaz Akhtar
Ekstern tilknyttet UiS
Muk Chen Ong
Professor i marin teknologi og marine operasjoner
Navid Sayyar
Stipendiat i materialteknologi
Odd Terje Høie
Forsker innen drift- og vedlikeholdsledelse
Olga Gjerald
Førsteamanuensis i serviceledelse
Ove Kjetil Mikkelsen
Førsteamanuensis i maskinteknikk
Ove Tobias Gudmestad
Professor em.
Parthasarathi Jena
Ekstern tilknyttet UiS
Pawel Janusz Klis
Ekstern tilknyttet UiS
Rune Todnem By
Professor i ledelse
Samdar Kakay
Senioringeniør
Samindi Samarakoon
Professor i konstruksjonsteknikk
Sara Coimbra Trigo
Stipendiat i reiselivsledelse
Shiva Ghorban Nejad
Ekstern tilknyttet UiS
Sigbjørn Barlaup Pedersen
Universitetslektor i digital serviceledelse
Soheil Salahshour Langeroodi
Stipendiat i offshoreteknologi
Steven Riel Miller
Spesialrådgiver i fremtidskunnskap
Stian Garlid
Ekstern tilknyttet UiS
Sudath C. Siriwardane
Professor i konstruksjonsteknikk
Sverre Kristian Haver
Ekstern tilknyttet UiS
Swen Roemer
Senioringeniør
Sylvelin Öster-Foldøy
Ekstern tilknyttet UiS
Terje Ingebrigt Våland
Professor i strategi og markedsføring
Tone Therese Linge
Førsteamanuensis i organisasjons- og flerkulturell kommunikasjon
Tor Henning Hemmingsen
Professor em.
Torfinn Havn
Professor II i korrosjon
Torvald Øgaard
Gjesteforeleser
Trude Furunes
Instituttleder
Truls Eric Johan Engström
Førsteamanuensis serviceledelse
Usman Shaukat
Stipendiat i storevjesimulering (LES) i urbane områder
Veera Emilia Haavisto
Stipendiat i hotelledelse
Vidar Folke Hansen
Professor i materialteknologi
Wakshum Mekonnen Tucho
Senioringeniør
Waqar Ali
Stipendiat i prediktivt vedlikehold for bladerosjon på vindturbiner
Xueliang Wen
Forsker i offshoreteknologi
Yanyan Sha
Førsteamanuensis i bygg/ konstruksjonsteknikk
Yihan Xing
Professor i maskinteknikk -undervannsteknologi
Yingjie Gu
Stipendiat i offshoreteknologi
Yosef Wakjira Adugna
Stipendiat i offshoreteknologi
Yu Ma
Stipendiat i offshore teknologi
Yucong Ma
Forsker i offshoreteknologi
Zihao Wang
Stipendiat i design- og konstruksjonsmetoder for infrastruktur
Øystein Jensen
Professor em.
Åsa Helen Grahn
Førsteamanuensis i reiselivsfag
Åse Helene Bakkevig Dagsland
Oppdragstaker